Ara

Çamlıca Çocuk Dergisi

Çamlıca Çocuk Dergisi, 8 – 12 yaş grubu çocuklara hitap eden, eğlenceli ve bir o kadar da eğitici bir süreli yayındır.
Eğlenceli illüstrasyonlar ve ilgi çeken fotoğraflarla çocukların eğlenirken bilgi kapasitelerini arttırmayı, onlara okuma alışkanlıkları kazandırmayı amaçlamaktadır.
Bu Dergi, yayın kurulunda bulunan uzmanların desteği ile hitap ettiği yaş grubu çocuklara uygun içerik ve yazıların hazırlandığı, titiz bir çalışma sonucu meydana gelmiş bir eserdir.
Ayrıca kafa yoran, zihin açan zeka sorularının bulunduğu “Bulmaca Eki” her ay dergimizin yanında hediye!

ABONE OL
SATIN AL

Rüzgar Gülü Dergisi

Uzun süre Çamlıca Çocuk Dergisi’nin yanında ek olarak çıkan Rüzgargülü Dergisi, büyüdü ve Ocak 2021 tarihinde müstakil hale geldi.

Rüzgargülü Dergisi Dünya standartlarında eğitim prensipleri dikkate alınarak, 4-6 yaş arası çocukların gelişim özelliklerine uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Her ay belirlenen temalar ve kullanılan resimler, nitelikli bir pedagojik analizin ardından minik okurlara sunuluyor.

ABONE OL
SATIN AL

Çamlıca Kids Magazine

Çamlıca Kids Magazine, İngilizce öğrenmek isteyen herkese uygun, eğlenceli ve eğitici üç ayda bir yayınlanan bir dergidir. Temel amacı eğlenceli ve ilgi çekici çizimlerle çocukların okuma ve anlama becerilerini geliştirmelerini ve eğlenirken bilgilerini artırmalarını sağlamaktır.

Çocukların İngilizce öğrenmesine yardımcı olacak içerik ve metinlerden oluşan titiz bir proje yürüttükten sonra yayın kurulumuzun uzmanları tarafından hazırlanmıştır.

Ayrıca her sayıda 16 sayfalık Okul öncesi dergisi ‘Çamlıca Kite’ dergimizin yanında hediye!

ABONE OL
SATIN AL

Bota e Femijeve

Çamlıca Bota e Fëmijëve, eğlenceli ve eğitici içerikler barındıran üç ayda bir yayınlanan Arnavutça dilinde çocuk dergisidir. Temel amacı eğlenceli, ilgi çekici çizimlerle Arnavutluk, Makedonya ve Kosova ülkelerindeki çocukların okuma ve anlama becerilerini geliştirmelerini ve eğlenirken bilgilerini artırmalarını sağlamaktır.

Dergide yer alan içerik ve metinler alanında uzman yayın kurulumuz tarafından hazırlanmıştır.

Ayrıca her sayıda 16 sayfalık Okul öncesi dergisi “Çamlıca Balona” dergimizin yanında hediye!

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi